O nas

Program nauczania oparty o przyrodę korzystnie wpływa na umysł i ciało . Natura jest narzędziem do doświadczania szerszego świata i siebie. Współczesny szybki sposób życia spowodował, że wiele dzieci jest odłączonych od świata przyrody. Poprzez program nauczania opartego na naturze dzieci uczą się wszystkimi swoimi zmysłami i budują trwałą więź z naturą, co powinno sprawić, że będziemy bardziej dbać o naszą planetę.

Nie ma dla nas złej pogody. Codziennie spędzamy czas w Parku Grabiszyńskim lub na terenie naszej działki. Wspinamy się po drzewach, bawią się patykami, skaczemy po kałużach, bawią się błotem, obserwujemy chmury i poruszające się liście, zbieramy winogrona i jeżyny. Dzieci mają czas na nudę i kreatywność. Oni naprawdę się brudzą!

Kiedy jesteśmy w przedszkolnym budynku, Dzieci mają wiele zajęć, które są związane z ich zainteresowaniami. Mają czas na naukę poprzez zabawę, eksploracje i zadawanie pytań. Edukacja leśna, a także waldorfska, montessoriańska i Reggio Emilia stale nas inspirują.

Jesteśmy anglojęzycznym przedszkolem i prowadzimy zajęcia tylko w języku angielskim. Dzieci uczą się języka naturalnie, gdy przebywają w środowisku anglojęzycznym.

Wydrukuj stronę Wydrukuj stronę