Nasz zespół

Zuzanna Danilewicz

Zuzanna Danilewicz
Dyrektor

Przez wiele lat opiekowałam się Dziećmi w różnych krajach. Uczyłam angielskiego i wspierałam rozwój Dzieci na różnych poziomach. Pracując po raz pierwszy w przedszkolu w Japonii, dowiedziałam się, jak wzbogacające się i spełniające jest dbanie o najmniejszych. Zdecydowałam się nauczyć więcej i otrzymałam dyplom AMI Montessori w Londynie. Niemniej jednak, później zrozumiałam, że zamykanie się w jednej metodzie jest bardzo ograniczające. Uświadomiłam sobie również, jak ważna jest więź Dzieci z przyrodą. W wolnym czasie lubię odkrywać lasy, praktykować uważność, biegać.Od jakiegoś czasu staram się zwolnić i wycofać z szybkiego i stresującego życia miejskiego, poświęcając więcej czasu sobie oraz najbliższym ludziom wokół mnie.


Hanna Hrycyk

Hanna Hrycyk
Nauczycielka grupy młodszej

Jestem arteterapeutką i animatorką społeczno-kulturalną. Uczestniczyłam w różnorodnych projektach międzynarodowych. Podczas Wolontariatu Europejskiego spędziłam rok w Portugalii i zawsze chętnie tam wracam. Praca z dziećmi i młodzieżą sprawia mi dużo radości i satysfakcji. Mój wolny czas wypełnia między innymi robienie na drutach, fotografowanie przyrody, oraz planowanie nowych przygód.


Maja Barska

Maja Barska
Asystentka nauczyciela


Z wykształcenia jestem psychologiem, a szczególnie interesuje mnie psychologia rozwojowa i to, jak niemowlęta oraz małe dzieci poznają, myślą i czują na różnych etapach rozwoju. W kontakcie z dziećmi rodzicielstwo bliskości to podejście najbliższe mojemu sercu.

Lubię spędzać czas poza domem z rodziną - mężem i czteroletnim synkiem. Jedziemy wtedy do lasu pod namiot, rozpalamy ognisko, chodzimy po górach, jeździmy na rowerach, gramy w piłkę. W domu - kocham czytać książki, przygotowywać wegetariańskie jedzenie, grać w gry planszowe.


Anna Weiss

Anna Weiss
Nauczycielka grupy starszej

Absolwentka pedagogiki, obecnie kończy filologię angielską. Zainteresowana światem natury, zwłaszcza permakulturą i dzikimi roślinami. Posiada psa, kota i trzy akwaria. Gra m.in. na gitarze, dużo podróżuje, zaangażowana w gry fabularne. Zawsze gotowa na naukę nowego języka czy umiejętności.

Motto: Panuj nad swoim umysłem, albo on zapanuje nad tobą. /Budda/


Paulina Kardyka

Paulina Kardyka
Asystentka grupy starszej

Ukończyłam biologię na Uniwersytecie Przyrodniczym. Pasjonuje mnie natura, jazda na rowerze, praca w terenie i podróże, którymi wypełniam każdą wolną chwilę. Uwielbiam kuchnię wegańską, nabywam doświadczenia dietetyka, aby w przyszłości pomagać ludziom. Na co dzień otaczam się książkami i muzyką. Praca z dziećmi jest dla mnie wspaniałym wyzwaniem, dającym radość i satysfakcję. Jako biolog, staram się uczyć najmłodszych podstaw przyrody i szacunku do otaczającego nas świata.


Maja Wasilewska

Maja Wasilewska
Nauczycielka grupy parkowej

Ukończyłam studia na Uniwersytecie Wrocławskim z zakresu pedagogiki opiekuńczej z terapią. Moja praca dyplomowa dotyczy wspierania rozwoju inteligencji emocjonalnej u dzieci w wieku przedszkolnym poprzez zabawę i w tym obszarze również mieszczą się moje zainteresowania. Bliskie mi są metody terapii dzieci oparte o naturalne doświadczenia i kontakt z drugim człowiekiem, między innymi: metoda dramy; metoda stymulacji polisensorycznej według pór roku, Metoda Malowania Dziesięcioma Palcami oraz Metoda Ruchu Rozwijającego. Posiadam certyfikat z metody dramy i chętnie praktykuje ją w pracy zawodowej. Uwielbiam podróże, naturę, zwierzęta i malarstwo. W wolnym czasie czytam, maluje botaniczne ilustracje i pisze bajki terapeutyczne dla dzieci.


Agnieszka Przybylska

Agnieszka Przybylska
Nauczyciel

Ukończyłam studia na Uniwersytecie Wrocławskim w Instytucie Dziennikarstwa, kształciłam się również w szkole muzycznej w klasie śpiewu jazzowego. Obecnie jestem studentką muzykoterapii. Doświadczenie zdobywałam pracując z dziećmi jako animator. Fascynuje mnie złożoność relacji dźwięk – człowiek, oraz to w jaki sposób muzyka wpływa na rozwój człowieka.

Uwielbiam grać na instrumentach, śpiewać i tańczyć o poranku. Czas wolny lubię spędzać na łonie natury – jeżdżąc na rowerze lub spacerując po lesie.


Alicja Abramowicz

Joanna Kodłubańska
Asystentka grupy młodszej

Z zamiłowania i wykształcenia jestem ekolożką. Kontakt z przyrodą, zwłaszcza z lasem, jest ważnym elementem mojego życia. Żyję w zgodzie z naturą, to z niej czerpię inspiracje. Cenię sobie zdrową żywność, co oznacza służącą mojemu organizmowi. Wybieram produkty sezonowe, roślinne, lokalnego pochodzenia. Swoją pasją dzielę się z innymi gotując, prowadząc warsztaty kulinarne, opowiadając o dobroczynnym wpływie lasu.

Wydrukuj stronę Wydrukuj stronę